Seria Petvita

Czy wiecie, że już jakiś czas temu na (nie tylko amerykańskim!) rynku pojawiła się nowość od Petvita? Producent nie tylko poszerzył swój dotychczasowy asortyment, ale myślę, że trafił w gusta wszystkich tych, dla których tak cenione Petvita, to było ciągle zbyt mało…

Aki w zasadzie nie jest wybredny i zadowoli się każdym wariantem smakowych.

Sprytek z kolei nie najlepiej czuje się po karmach z wołowiną i rybami, ale kurczak czy jagnięcina są jak najbardziej w porządku.

Swoją przygodę z Petvita już jakiś czas temu rozpoczęliśmy dzięki Krakvet. Na stronie (https://www.krakvet.pl/ ) są  obecnie obecnie puszki 400 g w naprawdę różnych wariantach smakowych i czterech kategoriach: senior, adult, junior oraz light. prócz tego ciekawe zestawy w bardzo korzystnych cenach. 

Nam udało się kupić smakowity zestaw Petvita Junior dla psów z wieprzowiną, drobiem, indykiem, wołowiną i ziemniakami. Komplet 20 puszek po 400 g za uwaga… 49 zł!

Co dało w rezultacie mniej niż 2,50 zł za puszkę.

Generalnie na sklepie są teraz przeceny nawet do – 60%.

Z innych korzystnych zestawów z tej serii dostępne są np.:

 • Petvita Junior dla psów z wieprzowiną, drobiem, indykiem, wołowiną, ziemniakami – puszka 10x400g
 • Petvita Senior dla psów z wieprzowiną, drobiem, wołowiną, pstrągiem, groszkiem, marchewką – puszka 10x400g
 • Petvita Light dla psów z drobiem, wieprzowiną, cielęciną, marchewką – puszka 20x400g

Pojedyncze puszki są natomiast przecenione o połowę z 8 na 4 zł.

Co wyróżnia mokrą karmę Petvita?

 • w składzie brak jest zbóż a zawartość najwyższej klasy mięsa wynosi ponad 70%! prócz tego zawiera niezbędne witaminy, marko i mikroelementy, kwasy omega i w zasadzie jest hipoalergiczna. Karma Petvita pomaga wspierać układ pokarmowy, wzmacnia system odpornościowy i układ kostny, dodatkowo wpływa na widoczną poprawę zarówno wyglądu jak i wyczuwalnej kondycji sierści.

2 Replies to “Seria Petvita

 1. Od jakiegoś czasu stosujemy dietę BARF i podajemy naszym pupilom wyłącznie mięso dla psów. Warto zapoznać się z tym tematem, bo niesie to ze sobą wiele korzyści, przede wszystkim zdrowotnych. My już zauważamy różnicę.

  1. Cały czas zastanawiam się nad wprowadzeniem dla moich pupili diety w postaci czystego mięsa (z wkomponowanymi dodatkami).
   Po ostatnich konsultacjach z weterynarzem ani się nie przekonałam, ani nie utwierdziłam.
   Weterynarz powiedział, że trzeba rozważyć wszystkie plusy i minusy.
   Sprytniaki są obecnie w dobrej kondycji, to znaczy karmy z puszek, którymi ich obecnie karmię jak najbardziej do tego przyczyniły się…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *