Recenzja karmy Butcher’s dla kotów w formie tacki, pakiet pro series

Produkty firmy Butcher’s dla kotów to moi zdecydowani ulubieńcy. Jeżeli więc tylko zobaczyłam, że spod tego szyldu wyszły mokre karmy pakowane w formie tacek, to jak mogłam ich nie kupić i nie dać Sprytkowi na spróbowanie? Sprytek to swoją drogą tester smaków jakich mało. Niezwykle przy tym precyzyjny, którego nie zadowoli byle co… Dlaczego zatem właśnie Butcher’s? Odpowiedź jest prosta – to ekonomiczna i wartościowa karma bytowa (podstawowa) dla kotów.

Dlatego mój dzisiejszy post poświęcę jednej z ulubionych marek Sprytka.

Butcher’s Classic Pro Series Delicious Dinner z wołowiną – tacka 100g w przystępnej cenie 1,95 zł zamówiłam standardowo na stronie internetowej sklepu Krakvet.

Krakvet Butcher’s Classic Pro Series Delicious Dinner – pyszne, mięsne kawałeczki w sosie

Link bezpośredni – https://www.krakvet.pl/product-chy-5383-BUTCHERS-Classic-Pro-Series-Delicious-Dinner-z-wolowina-tacka-100g.html

Co do samej karmy…

Karma z serii Butcher’s Classic Pro Delicious dinner warta jest swojej ceny oaz przetestowania. W swym składzie zawiera nieco więcej mięsa niż standardowe, pomarańczowe puszki Butcher’s Classic, bo jest go aż 40%. To dobra i wartościowa karma bezzbożowa, oparta na naturalnych składnikach, bez dodatkowych barwników, aromatów i wzmacniaczy smaku. Jest dosyć praktyczna i łatwa w otwarciu (w przeciwieństwie do klasycznych puszek, które nie zawsze chcą współpracować). Mięsne kawałeczki są drobniejsze niż w przypadku Butech’r’s Classic, jest także więcej aksamitnego sosu. Całość ładnie bardzo pachnie. Jedna porcja wystarcza na dwa odzielne posiłki. Oprócz mięsnych, wołowych kawałeczków, będących oczywistym źródłem białka oraz wapnia a także cennych makroelementów – karma zawiera również minerały i witaminy.

Zalety Butcher’s Classic Pro Series Delicious Dinner z wołowiną:

– smakowite małe kawałeczki mięsa w sosie,

– naturalny skład bez zbędnych sztucznych dodatków i polepszaczy smaku,

– wzmacnia układ krwionośny,

– zawiera witaminy, minerały oraz makroelementy,

– dobra zawartość białka,

– łatwe otwarcie

  • zawsze świeża porcja posiłku

Czy kupię ponownie?

Sprytek jest na TAK! Więc odpowiedź nie może być inna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *